Розширена інформація: http://pk.kpi.ua/

Назва "Приймальна комісія" відповідає загальному призначенню цього структурного підрозділу - приймати абітурієнтів до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"(НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського"). Ця структрура об'єднує всі Відбіркові комісії факультетів і інститутів НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського"

Адреса Приймальної комісії НТУУ “КПІ”:

03056, Київ-56, вул. Політехнічна 14, корпус 16, (Дивись мапу нижче)
Телефон: (+380 44) 204-96-45, 204-96-46
E-mail: pk@kpi.ua

Місцезнаходження Відбіркової комісії ІЕЕ, кафедри "Автоматизації управління електротехнічними комплексами" - корпус 16, аудиторія 125.

Найближча зупинка громадського транспорту - зупинка "Вул.Польова" швидкісного трамваю № 1 та № 3.

Докладна інформація про розміщення корпусів, Приймальної комісії та Відбіркової комісії ІЕЕ, кафедри "Автоматизації управління електротехнічними комплексами"- дивись на МАПІ

Назва "Відбіркова комісія Інституту енергозбереження та енергоменеджменту" кафедри "Автоматизації управління електротехнічними комплексами" (АУЕК) відповідає цільовому призначенню цієї підструктури Приймальної комісії НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського" - відбирати абітурієнтів для вступу на спеціальності за якими готують фахівців на кафедрі АУЕК:

БАКАЛАВР з електромеханіки  (3 роки 10 місяців навчання)

за спеціальністю:141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка зі спеціалізацією: Інжиніринг автоматизованих електротехнічних комплексів

Після отримання ступеня, бакалаври на конкурсній основі  можуть продовжити навчання у магістратурі та отримати ступінь "магистра"

МАГІСТР з електромеханіки (1 рік 10  місяців навчання)

Для подачи заяви в електронній формі потрібно точно вказати кафедру (АУЕК) та спеціальність:141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка зі спеціалізацією: Інжиніринг автоматизованих електротехнічних комплексів, або звернутися до представника кафедри АУЕК.

Контактні телефони