Комп’ютерне управління технологічними процесами, експериментом, обладнанням

Дисципліна є однією з найважливіших при підготовці спеціаліста з автоматизованих електромеханічних систем. При вивченні дисципліни студенти набувають теоретичних та практичних навичок в області програмування програмованих логічних контролерів, отримують знання з побудови каналів передачі даних між приладами у промислових мережах. Особливу увагу в процесі викладання курсу приділяється сучасним засобам автоматизації, а саме найбільш поширеному у світі серед виробників контролерів програмному середовищу Codesys. Вивчаючи вищевказане програмне забезпечення студент здобуває навичок для подальшої роботи з обладнанням відомих брендів Lenze, Schneider, Festo, WAGO, Bosch Rexroth, Mitsubishi Electric, ОВЕН та ін.