4
3
2
1

Мікропроцесорні системи керування електротехнічними комплексами

Сьогодні світ поліпшується завдяки роботі багатьох вчених над новітніми технологіями. У мікропроцесорних системах використовуються стандартні мікропроцесори, персональні комп’ютери, Інтернет, локальні мережі і інші передові технології, які з кожним роком стають продуктивнішими і дешевшими.

Дисципліна базується на сучасних розробках апаратного і програмного забезпечення, яке допомагає створювати системи управління, вимірювань і тестування. Мікропроцесорні системи управління будуються з використанням інтуїтивного зрозумілого і могутнього програмного забезпечення у поєднанні з модульною апаратурою, що гнучко настроюється. Програмна складова визначає функціональність системи і дозволяє гнучко настроювати і розширювати апаратну частину.
Технологія мікропроцесорних систем управління спирається на сучасну комп'ютерну техніку у поєднанні з гнучким програмним забезпеченням і високопродуктивним модульним устаткуванням. Такий підхід дозволяє використовувати постійно зростаючу продуктивність персональних комп'ютерів і створювати системи автоматизації, що відповідають сучасним вимогам для підвищення продуктивності і ефективності на всіх етапах виробництва, - від досліджень до реального виробництва. Такі системи автоматизації легко адаптуються до вимог, що змінюються, в умовах ринку, що постійно розвивається.
Сучасний інженер-електрик в області автоматизації повинен досконало володіти знаннями в області мікропроцесорних систем управління і комп'ютерних технологій.