3
1
4
2

 

Шановні абітурієнти!

Кафедра автоматизації управління електротехнічними комплексами (АУЕК) Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ) запрошує Вас приєднатись до колективу фахівців з питань автоматизації енергоуправляємих процесів у цивільних і промислових спорудах.

Ми готуємо універсальних фахівців широкого профілю у галузі високих технологій, які можуть вирішувати задачі для енергетики, автоматизації, комп'ютерних наук, проектування технологічних комплексів, та здатні одночасно підкоряти наукові, інноваційні та комерційні вершини.

Ми гарантуємо глибокі багатопрофільні знання з фундаментальних, природничих, комп'ютерних, загальноінженерних, прикладних наук у поєднанні з навичками діяльності у промисловості та науковій сфері. Це забезпечує можливість випускникам зробити швидку кар'єру в будь-якій сфері суспільного життя!

Навчання на кафедрі ведеться за допомогою сучасних світових та європейських технологій з використанням передових досягнень науки та техніки.

Чекаємо на Вас!

Проїзд до Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (корпус 22) громадським транспортом

Варіант 1

Якщо ви приїхали на Центрльний залізничний вокзал Києва,

то вам необхідно вийти на площу перед Центральним залізничним вокзалом, подивитися ліворуч і знайти станцію метро „Вокзальна”.

Потім можна на метро доїхати до станції „Політехнічний інститут”, далі відповідно Варіанту 3.

Варіант 2

Якщо ви приїхали на Південний залізничний вокзал Києва,

то вам необхідно вийти на площу перед Південнимм залізничним вокзалом і знайти зупинку автобусу №3, і їхати до зупинки "Польова ", де на протилежній стороні розташован Інститут енергозбереження та енергоменеджменту.

Варіант 3

До станції метро „Політехнічний інститут” можна доїхати будь-якою лінією метро,

потім пройти до зупинки трамваю „Політехнічний інститут” і доїхати трамваєм №1, №3 до зупинки "Польова ", де на протилежній стороні розташован Інститут енергозбереження та енергоменеджменту.

Також, від станції метро „Політехнічний інститут” можна доїхати маршрутним автобусом №№ 442, 442Д до зупинки "Польова ", де на протилежній стороні розташован Інститут енергозбереження та енергоменеджменту.

Розташування Відбіркової комісії Інституту енергозбереження та енергоменеджменту

www.ntu-kpi.kiev.ua/pk/

03056, м. Київ-56, вул. Політехнічна 14, корпус 16, кімната 125

Від станції метро „Політехнічний інститут” , пройти через територію Національного технічного універсітету „Політехнічний інститут” до Приймальної комісії (дивись карту розташовану нижче). На другому поверсі, праворуч від входу, у кімнаті 125 розташована Відбіркова комісія Інституту енергозбереження та енергоменеджменту.

У Відбірковій комісії подати документи на вступ на кафедру "Автоматизації управління електротехнічними комплексами" для отримання ступеня

БАКАЛАВР (3 роки 10 місяців навчання)

спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка зі спеціалізацією: Інжиніринг автоматизованих електротехнічних комплексів.

Після отримання ступеня, бакалаври на конкурсній основі  можуть продовжити навчання у магістратурі та отримати ступінь "магистра" або продовжити навчання та отримати кваліфікацію "спеціаліст"

МАГІСТР з електромеханіки (1 рік 10  місяців навчання)

спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка зі спеціалізацією: Інжиніринг автоматизованих електротехнічних комплексів.

за якими готують фахівців на кафедрі "Автоматизації управління електротехнічними комплексами"

Розташування кафедри "Автоматизації управління електротехнічними комплексами" Інституту енергозбереження та енергоменеджменту

03056, м.Київ - 56, вул. Борщагівська, 115/3, корп. 22, ауд. 406.

тел. 406-8225

Аудиторії та лабораторії кафедри розташовані на четвертому поверсі 22 корпусу.

Розташування гуртожитку №16 Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (ІЕЕ)

03056, м. Київ-56, вул. Виборзька 3

На період складання вступних випробувань абітурієнтам, які не мешкають у Києві, надається гуртожиток.

Після вступу до ІЕЕ студенти, які не мешкають у Києві і потребують гуртожиток будуть поселені у гуртожитку №16 ІЕЕ. Розташування позначено на карті.

Розташування потрібних закладів зображені на карті-схемі. Завантажити карту-схему з більшою деталізацією (5 Мб)

Знімок Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"
космічними засобами спостереження. Висота точки огляду 700 метрів. Повна відповідність карті наведеній вище.
Зверніть увагу на розміри корпусу 22 "Інституту енергозбереження та енергоменеджменту" (ІЕЕ), де знаходиться кафедра "Автоматизації управління електротехнічними комплексами" (АУЕК)
Завантажити фото з більшою деталізацією (5 Мб)