4
3
2
1

 

Теми дипломних проектів

2012

7.05070204“Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”
Навчальна група ______ОА-71______
                                                 (шифр)


1

2

3

4

73

Белінський
Сергій
Миколайович

Електромеханічне обладнання та автоматизація ліфтової  установки будівлі промислового підприємства

Ст.викл.
Дубовик В.Г.

74

Бєлякова
Любов
Владиславівна

Модернізація системи вентиляції та кондиціювання адміністративно-побутової будівлі  в умовах міста Києва

Ст.викл
Майданський І.Я.

75

Вербицький
Віктор
Володимирович

Електромеханічне обладнання та автоматизація шахтної підйомної установки в умовах ХК «Лисичанськвугілля»

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

76

Коломієць
Віктор
Олексійович

Електрообладнання та автоматизація сервісних механізмів ліфтової установки адміністративної будівлі

Ст.викл.
Торопов А.В.

77

Логин
Святослав
Васильович

Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація системи водопостачання з розробкою регульованого електроприводу насосів

Ст.викл.
Прядко С.Л.

78

Мітлицький
Віталій
Олександрович

Електрообладнання та автоматизація системи приточно-витяжної вентиляції на базі мікропроцесорної системи управління

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

79

Оробченко
Кирил
Володимирович

Система автоматизованого проектування шахтної підйомної установки вугільної шахти

К.т.н., доц.
Чермалих О.В.

80

Плахута
Роман
Миколайович

Електрообладнання та автоматизація ліфтової установки адміністративної будівлі

Ст.викл.
Торопов А.В.

81

Романенко
Тетяна
Вікторівна

Електромеханічне обладнання та автоматизація системи тепловодопостачання цивільної будівлі з розробкою регульованого електропривода насосів

Ст.викл.
Прядко С.Л.

 

82

Сич
Андрій
Михайлович

Електромеханічне обладнання та автоматизація вентиляторної установки головного провітрювання в умовах шахти «Індустрія»

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

83

Табачук
Аліна
Володимирівна

Модернізація системи водопостачання теплового пункту  промислового підприємства

Ст.викл.
Майданський І.Я.

84

Указ
Борис
Сергійович

Система автоматизованого проектування стрічкового конвеєра гірничого підприємства

К.т.н., доц.
Чермалих О.В.

85

Хороновський
Максим
Андрійович

Електромеханічне обладнання та автоматизація вітрогенераторної установки

Ст.викл.
Дубовик В.Г.

Навчальна група ______ОА-72______
                                                 (шифр)


86

Кот
Василь
Васильович

Електромеханічне обладнання та автоматизація скіпової підйомної установки в умовах шахти 60-річчя СРСР ДП «Львіввугілля»

К.т.н., доц.
Закладний О.М.

87

Морозов
Валентин
Юрійович

Модернізація електрообладнання та автоматизація припливно-витяжної вентиляції будівлі цивільного призначення

К.т.н., доц.
Лебедєв Л.М.

88

Новосілецький
Євген
Васильович

Електрообладнання та автоматизація котельної установки поверхневого комплексу шахти

Ст.викл.
Дубовик В.Г.

89

Пивовар
Володимир
Миколайович

Електромеханічне обладнання та автоматизація шахтної конвеєрної установки на базі регульованого приводу

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

90

Сидорук
Олександр
Іванович

Електромеханічне обладнання та автоматизація системи провітрювання протяжних тупикових виробок з розробкою регульованого електропривода вентилятора

Ст.викл.
Прядко С.Л.

91

Чермалих
Валентин
Сергійович

Електромеханічне обладнання та автоматизація шахтної клітьової підйомної установки з позиційним електроприводом в умовах ХК Торезантрацит»

К.т.н., доц.
Пермяков В.М.

2011

7.092203 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”

Навчальна група ______ОА-61______
                                                 (шифр)

1

2

3

4

1

Білан
Віктор
Володимирович

Електромеханічне обладнання та автоматизація вуглевидобувного комбайна з розробкою електропривода
подачі в умовах гірничого підприємства

Ст.викл.
Прядко С.Л.

2

Гелензовський
В’ячеслав
Владиславович

Електрообладнання та автоматизація систем життєзабезпечення цеху готельного комплексу «Зірка Буковелі» в с.Поляниця

К.т.н.,доц.
Пермяков В.М.

3

Грива
Юрій
Віталійович

Модернізація системи кондиціонування та вентиляції адміністративної будівлі промислового підприємства з метою підвищення рівня енергоефективності

Ст.викл.
Майданський І.Я.

4

Ільченко
Яна
Юріївна

Електромеханічне обладнання та автоматизація прохідницького щита для будівництва метрополітену з розробкою регульованого електропривода подачі робочого органу

Ст.викл.
Прядко С.Л.

5

Ковріжних
Вадим
Вікторович

Електрообладнання та автоматизація системи приточно-витяжної вентиляції учбового корпусу НТУУ «КПІ»

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

6

Лавський
Дмитро Миколайович

Реконструкція електротехнічного обладнання приточно-витяжної вентиляції хлібобулочного цеху з автоматизацією процесу випічки

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

7

Лебєдєв
Глєб
Сергійович

Електромеханічне обладнання та автоматизація шахтної вентиляторної установки

К.т.н., доц.
Тишевич Б.Л.

8

Лозовий
Віталій
Ігорович

Автоматизація системи опалення та гарячого водопостачання адміністративного корпусу промислового підприємства з використанням районної котельні «Позняки»

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

9

Петровська
Ірина
Станіславівна

Електромеханічне обладнання та автоматизація бурильного станка СБШ з розробкою регульованого електропривода обертання для умов вугільного кар’єру по видобутку каменю

Ст.викл.
Прядко С.Л.

10

Тищук
Роман
Сергійович

Електромеханічне обладнання та автоматизація конвеєрної
лініїї гірничого підприємства з розробкою регульованого електропривода за схемою НПЧ

Ст.викл.
Прядко С.Л.

11

Шевельов
Дмитро
Володимирович

Електромеханічне обладнання та автоматизація шахтної підйомної установки в умовах ДХК «Первомайськвугілля»

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

12

Шевченко
Дмитро
Ігорович

Електромеханічне обладнання та автоматизація вентиляторної установки в умовах ДП «Луганськвугілля»

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

13

Ященко
Олена
Анатоліївна

Електроустаткування і автоматизація скіпової підйомної установки   в умовах шахти «Нововолинська-4»

Ст.викл.
Дубовик В.Г.

 Навчальна група ______ОА-62______
                                                 (шифр)

14

Антонюк
Юрій Вікторович

Електромеханічне обладнання та автоматизація електропривода механізму повороту роторного екскаватора з регульованим електроприводом в умовах карєру розрізу «Костянтинівський»

Ст.викл.
Майданський І.Я.

15

Горбенко
Владислав
Юрійович

Електрообладнання та автоматизація освітлення цеху машинобудівного підприємства

К.т.н., доц.
Лебедєв Л.М.

16

Дмитрієнко
Поліна
Володимирівна

Електрообладнання та автоматизація системи освітлення адміністративної будівлі комплексу NOVUS

Ст.викл.
Дубовик В.Г.

17

Зюкін
Володимир
Іванович

Модернізація системи опалення готельного комплексу з провадженням теплового насосу

 

Ст.викл.
Майданський І.Я.

18

Калініченко
Юрій
Анатолійович

Електромеханічне обладнання та автоматизація ліфтової установки адміністративної будівлі гірничого підприємства

К.т.н.,ст.викл.
Торопов А.В.

19

Кожома
Сергій
Олександрович

Електромеханічне обладнання та автоматизація ліфтової
установки адміністративного будинку машинобудівного підприємства

К.т.н.,ст.викл.
Торопов А.В.

20

Костур
Юрій
Федорович

Автоматизація та електромеханічне обладнання насосної установки з регульованим електроприводом для адміністративної будівлі машинобудівного підприємства

К.т.н., доц.
Тишевич Б.Л.

21

Проволовський
Олександр
Миколайович

Електромеханічне обладнання та автоматизація системи вентиляції адміністративної будівлі заводу будівельних матеріалів

К.т.н., доц.
Тишевич Б.Л.

22

Синявський
Дмитро
Сергійович

Електрообладнання та автоматизація управління тепловими потоками об’єктів навчального корпусу НТУУ «КПІ»

К.т.н., доц.
Лебедєв Л.М.

2010

7.092203 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”

Навчальна група ______ОА-41______
                                                 (шифр)

1

2

3

4

46.

Мирна
Наталія
Дмитрівна

Електромеханічне обладнання і автоматизація вентиляторної установки з регульованим електроприводом вугільної шахти

К.т.н., доц.
Пермяков В.М.

47.

Ніколенко
Олександр
Костянтинович

Розроблення лабораторного стенду «Мікропроцесорна система управління електроприводом підйомно-транспортних машин»

Асист.
Майданський І.Я.

48.

Ревутська
Юлія
Сергіївна

 

Електромеханічне обладнання та автоматизація скіпової підйомної установки з електроприводом за системою тиристорний регулятор струму – асинхронний двигун

Асист.
Кузнєцов В.В.

49.

Скрипник
Максим
Олегович

Електромеханічне обладнання та автоматизація вентиляторної установки головного провітрювання вугільної шахти

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

50.

Смирнов
В’ячеслав
Володимирович

Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація конвеєрної лінії вугільної шахти з розробкою регульованого електропривода конвеєра

Ст.викл.
Прядко С.Л.

51.

Стамов
Сергій
Васильович

Розроблення лабораторного стенду «Автоматизований електропривод підйомно-транспортних машин» на базі частотно-регульованого електропривода з мікроконтроллером  

Асист.
Майданський І.Я.

52.

Шатковський
Олександр
Віталійович

Автоматизація та електрообладнання шахтної скіпової підйомної установки на основі електроприводу з постійними магнітами

 

К.т.н., доц.
Закладний О.М.

Навчальна група ______ОА-42______
                                                 (шифр)

1

2

3

4

53.

Антоненко
Сергій
Миколайович

Розроблення лабораторного стенду «Автоматичний електропривод» за схемою асинхронно-вентильного каскаду

 

Асист.
Кузнєцов В.В.

54.

Бочко
Сергій
Олександрович

Автоматизоване управління температурним режимом енергоносія учбового корпусу №24 НТУУ «КПІ»

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

55.

Бростовський
Вадим
Валерійович

Розроблення лабораторного стенду системи керування за  схемою асинхронно-вентильного каскаду

Асист.
Кузнєцов В.В.

56.

Гаркуша
Андрій
Володимирович

Електрообладнання та автоматизація процесу охорони адміністративної будівлі підприємства з випуску гірничого електромеханічного обладнання

Ст.викл.
Дубовик В.Г.

57.

Загородня
Альона
Іванівна

Електромеханічне обладнання та автоматизація електроприводу роторного екскаватора з розробленням
електропривода за схемою тиристорний перетворювач -двигун

Асист.
Майданський І.Я.

58.

Литовченко
Ольга
Ігорівна

Електромеханічне обладнання та автоматизація системи вентиляції і кондиціювання повітря виробничого цеху заводу «Лантманнен АКСА»

Проф.
Розен В.П.

59.

Мельніченко
Сергій
Анатолійович

Електрообладнання та автоматизація системи освітлення адміністративної будівлі машинобудівного підприємства

Ст.викл.
Дубовик В.Г.

60.

Олєйніченко
Сергій
Олександрович

Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація системи водопостачання смт. Саврань Одеської обл.

Ст.викл.
Прядко С.Л.

61.

Яременко
Даніїл
Володимирович

Електрообладнання та автоматизація системи відео- стеження промислового підприємства

К.т.н., доц.
Лебедєв Л.М.

62.

Ярмоленко
Тетяна
Олексіївна

Автоматизація та електрифікація технологічного комплексу Київської ТЕЦ-6

К.т.н.,доц.
Тишевич Б.Л.

2009

7.092203 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”

Навчальна група ОА-31

1

Бреус
Олександр
Васильович

“Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація вугледобувного комплекса в умовах шахти «Україна» ДХК «Селідоввугілля з розробкою електропривода подачі комбайна.”

Ст.викл
Прядко С.Л.

2

Велітченко
Антон
Ігорович

“Електрообладнання та автоматизація підприємства гірничо-шахтного обладнання з розробкою захисту асинхронних двигунів”.

К.т.н., доц.
Лебедєв Л.М.

3

Волошин
Антон
Андрійович

“Автоматизація насосних установок поверхневого комплексу шахти”.

К.т.н., доц.
Лебедєв Л.М.

 

4

Зозуль
Вікторія
Миколаївна

“Електромеханічне обладнання  та автоматизація конвеєрної установки в умовах шахти «Прогрес» ХК «Торезантрацит».

Асист.
Кузнєцов В.В.

5

Ільченко
Артем
Вікторович

“Електромеханічне обладнання  та автоматизація екскаватора драглайна”.

К.т.н., доц.
Чермалих О.В.

6

Козаренко
Сергій
Костянтинович
инович

“Електромеханічне обладнання та автоматизація системи пило приготування блоку КТС-1 Вуглегірської ТЕС з використання регульованого електроприводу кульового млина”.

Ст.викл
Прядко С.Л.

7

Микитенко
Ігор
Сергійович

“ Автоматизація та електромеханічне обладнання грохотів CVB в умовах ВАТ Малинський кар’єр”.

Асист.
Кузнєцов В.В.

8

Никитчук
Віталій
Захарович

“ Модернізація електроприводу козлового підйомного крану механічних майстерень вугульної шахти з розробленням електроприводу механізму підйому по схемі ПЧ-АД”.

Асист.
Майданський І.Я.

9

Ожуг
Ярослав
Олександрович

“Електромеханічне обладнання та автоматизація вентиляторної установки в умовах шахти «Прогрес» ХК «Торезантрацит»”

Асист.
Кузнєцов В.В.

10

Оліфан
Ірина
Олександрівна

“Електромеханічне обладнання  та автоматизація насосної установки холодного водопостачання шахтарського селища міського типу”

Асист.
Кузнєцов В.В.

11

Омельяненко
Юрій
Анатолійович

“Автоматизація та електромеханічне обладнання шахтної підйомної установки з тиристорним регулятором струму ротора та фазірегулятором

Асист.
Кузнєцов В.В.

12

Павленок
Володимир
Володимирович

“Електромеханічне обладнання  та автоматизація скіпової підйомної установки в умовах ХК «Торезантрацит»”

К.т.н., доц.
Закладний О.М.

13

Степенко
Руслан
Петрович

“Підвищення надійності електромеханічного обладнання за рахунок автоматизації шахтної підйомної установки в перехідних режимах”

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

14

Ульяницький
Олексій
Володимирович

“Керування електричним навантаженням в умовах гірничодобувного підприємства”

К.т.н.проф.
Розен В.П.

   15

Федорко
Надія
Віталіївна

“Електромеханічне обладнання та автоматизація бурового станка шарошечного буріння СБШ-320”

К.т.н., доц.
Чермалих О.В.

16

Цілія
Ірина
Василівна

“Автоматизація та електрообладнання вентиляторної установки головного провітрювання в умовах шахти «Прогрес»

К.т.н., доц.
Закладний О.М.

17

Шмілик
Сергій
Володимирович

“Електромеханічне обладнання та автоматизація вентиляторної установки головного провітрювання в умовах вугульної шахти

К.т.н., доц.
Лебедєв Л.М.

 

Навчальна група ОА-32
                                                

18

Бабко
Алла
Олегівна

“Електрообладнання пожежної системи адміністративної побутового комбінату шахти з розробкою охоронно-пожежної системи ”

Ст.викл
Дубовик В.Г.

19

Бабко
Ірина Олегівна

“Електрообладнання та автоматизація системи освітлення  адмістративної будівлі гірничого підприємства”

Ст.викл
Дубовик В.Г.

20

Гармаш
Оксана Владиславівна

Автоматизація системи вентиляції та кондиціювання ВАТ «Інститут радіовимірювальної апаратури»

К.т.н., доц.
Тишевич Б.Л.

21

Зарубіч
Володимир
Олександрович

“Модернізація електроприводу бурового станка УБШ 501 АК з розробленням спеціальної частини електроприводу по схемі ПЧ-АД

Асист.
Майданський І.Я

22

Іванов
Андрій
Станіславович

“Електромеханічне обладнання та  автоматизація шахтної підйомної установки з частотно-регульованим електроприводом”

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

23

Кадушкевич
Сергій
Олександрович

“Автоматизація вентиляційної системи адмістративно-побутового комбінату вугільної шахти”

Доц.
Пермяков В.М.

24

Калюжна
Марина
Леонідівна

“Автоматичне підтримання кліматичних умов шахтних тепличних господарств на основі регулюючих контролерів”

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

25

Качкалда
Дмитро
Володимирович

“Електромеханічне обладнання та автоматизація шахтної підйомної установки з використанням фаззі-контролера в системі керування”

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

26

Карпенко
Євгенія
Олександрівна

“Електромеханічне обладнання та автоматизація електроприводу екскаватора ЕКГ-5А з частотно-регульованим електроприводом ”

Асист.
Майданський І.Я.

27

Назаренко
Максим
Анатолійович

“Електромеханічне обладнання та автоматизації шахтної підйомної установки з компенсацією зовнішніх та параметричних збурень в системі керування”

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

28

Нємченко
Юрій
Іванович

“Автоматизація та електрообладнання адміністративної будівлі заводу з ремонту шахтного обладнання”

К.т.н., доц.
Пермяков В.М.

29

Пирковська
Аліна
Анатоліївна

“Електрообладнання та автоматизація бурової установки скважин в умовах Констянтинівського кар’єру”

Ст.викл
Дубовик В.Г.

30

Сабадаха
Ірина
Володимирівна

“Електрообладнання та автоматизація охоронної системи відеонагляду та моніторингу адміністративної будівлі підприємства по випуску гірничого електромеханічного обладнання”

Ст.викл
Дубовик В.Г.

31

Цимбал
Андрій
Володимирович

“Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація тепло розподільчого пункту системи теплопостачання мікрорайону м.Черкаси з розробкою електропривода змінного струму для циркуляційних насосів”

Ст.викл.

32

Яцко
Олександр
Анатолійович

“Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація насосної станції водопостачання м.Дебальцево з розробкою регульованого електроприводу змінного струму насосу”

Ст.викл.
Прядко С.Л.

2008

7.092203 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”
Навчальна група ОА-21

Архінос
Світлана
Володимирівна

“Електромеханічне обладнання та автоматизація екскаватора
ЕШ 13.50 У”

к.т.н., доц.
Чермалих О.В.

Бадрук
Анна
Володимирівна

“Автоматизація та електромеханічне обладнання вентиляторної установки з керованим електроприводом за системою АВК”

асист.
Кузнєцов В.В.

Губський
Петро
Петрович

“Автоматизація та електрообладнання вентиляторної установки головного провітрювання вугільної шахти з електроприводом по схемі вентильного двигуна”

к.т.н., доц.
Закладний О.М.

Демцюх
Оксана
Леонідівна

“Автоматизований електропривод пилорамного комплексу з автономним джерелом живлення для використання в умовах ліквідації наслідків стихійних лих”

асист.
Майданський І.Я.

Дерій
Михайло
Олександрович

“Електромеханічне обладнання та автоматизація скіпової підйомної установки в умовах шахти «Прогрес»”

к.т.н., доц.
Закладний О.М.

Кирилюк
Катерина
Василівна

“Електрообладнання будівельного майданчика та модернізація електроприводу підйому башенного крану”

асист.
Майданський І.Я.

Кондра
Андрій
Юрійович

“Електромеханічне обладнання та автоматизація  вентиляторної установки в умовах шахти №71 «Індустрія»”

к.т.н., доц.
Данілін О.В.

Круглюк
Володимир
Дмитрович

“Електрообладнання та автоматизація станції підкачування питної води 9-ти поверхового будинку із системою керування на базі мікроконтроллера”

асист.
Майданський І.Я.

Клименчук
Валентина
Олександрівна

“Електромеханічне обладнання та автоматизація конвеєрної установки з електроприводом за системою АВК”

асист.
Кузнєцов В.В.

Малина
Юлія
Олександрівна

“Електрообладнання та автоматизація насосної установки холодного водопостачання району міста”

асист.
Кузнєцов В.В.

Онуфрієнко
Володимир
Олександрович

“Модернізація електромеханічного обладнання і системи автоматичного управління підйомною установкою”

к.т.н.,доц.
Алтухов Є.І.

Ремньов
Олексій
Олександрович

“Електрообладнання машинно-будівного підприємства та захист асинхронних електродвигунів від аварійних режимів”

асист.
Дубовик В.Г.

Стадніченко
Костянтин
Олегович

“Електрообладнання та автоматизація системи освітлення  будинка техніки з використанням технологій інтелектуального будинку”

к.т.н.,проф.
Розен В.П.

Семиноженко
Арсен
Сергійович

“Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація прохідницького щита для будівництва метрополітену з використанням  електропривода робочого органу”

ст.викл.
Прядко С.Л.

Терещенко
Наталя
Анатоліївна

“Електромеханічне обладнання та автоматизація екскаватора ЕШ 6,5.45 У”

к.т.н.,доц.
Чермалих В.М.

 Навчальна група ОА-22

Буянов
Максим
Сергійович

“Електрообладнання та автоматизація шахтної підйомної установки з компенсацією збурюючи впливів в системі керування”

 

к.т.н., доц.
Данілін О.В.

Генюк
Михайло
Васильович

“Електрообладнання і автоматизація системи вентиляції заводоуправління будівлі машинобудівного підприємства”

асист.
Дубовик В.Г.

Гоєва
Дарія
Олександрівна

“Електрообладнання вузла зв’язку з захистом електродвигунів від аварійних режимів”

 

асист.
Дубовик В.Г.

Демченко
Сергій
Вікторович

“Електромеханічне обладнання і автоматизація вентиляторної установки з регулюючим електроприводом  в умовах дільниці відцентрового лиття авіаційного заводу «Авіант»”

к.т.н., доц.
Пермяков В.М.

Кондратьєв
Олексій
Станіславович

“Електрообладнання та автоматизація систем внутрішнього освітлення адміністративного приміщення промислового підприємства”

асист.
Дубовик В.Г.

Козицька
Оксана
Вікторівна

“Автоматизація системи освітлення об`єктів машинобудівного підприємства за критерієм енергозбереження”

асист.
Дубовик В.Г.

Краєва
Катерина
Валеріївна

“Автоматизація системи опалення житлового будинку з використанням насосу типу «Грунт-вода»”

асист.
Кузнєцов В.В.

Обрєзанова
Вікторія
Сергіївна

“Автоматизація системи вентиляції та кондиціонування касового павільйону із залом очікування транспортного вузла «Караваєві дачі» ”

асист.
Кузнєцов В.В.

Паліковський
Євгеній
Валерійович

“Електрообладнання та автоматизація теплового режиму печі з застосуванням регульованого електроприводу вентиляторної установки в умовах Гостомельського склозаводу”

к.т.н., доц.
Пермяков В.М.

Протасова
Антоніна
Володимирівна

“Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація теплорозподільчого пункту системи теплопостачання району  м.Южноукраїнська з використанням електропривода змінного струму для циркуляційних насосів”

ст.викл.
Прядко С.Л.

Скибенко
Олександр
Миколайович

“Електрообладнання та автоматизація шахтної підйомної установки з використанням фаззі-контролера в системі керування”

к.т.н.,доц.
Данілін О.В.

Шульга
Андрій
Анатолійович

“Електрообладнання підприємства та автоматизація системи охорони і пожежної безпеки промислового підприємства”

асист.
Дубовик В.Г.

Ярошенко
Наталя
Олегівна

“Модернізація електромеханічного обладнання та автоматизація насосної станції водопостачання м. Нікополя з розробкою регульованого електроприводу насосної установки”

ст.викл.
Прядко С.Л.

Ященко
Юлія
Віталіївна

“Електрообладнання і автоматизація системи вентиляції заводоуправління машинобудівного підприємства”

 

асист.
Дубовик В.Г.

2007

7.092203 “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод”
Навчальна група ОА-11    

Грабчак
Віктор
Анатолійович

“Реконструкція електромеханічного обладнання та автоматизація головної шахтної підйомної установки”.

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

Єрмілова
Олена
Юріївна

„Електромеханічне обладнання та автоматизація енергозберігаючого комплексу утилізації відпрацьованих шин та пластмаси”

Асист.
Майданський І.Я.

Кобець
Юрій
Валерійович

„Розроблення слідкуючої за задавальною моделлю системи фаззі-керування електроприводом шахтної підйомної установки”

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

Красножон
Богдан
Володимирович

„Автоматизація системи опалення навчального корпусу №22 НТУУ „КПІ” з використанням теплонасосу”

К.т.н.,проф.
Розен В.П.

Кулик
Олексій
Володимирович

„Електрообладнання та автоматизація опалення, вентиляції та кондиціювання повітря тепличних господарств”

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

Литовченко Олександр
Ігорович

„Автоматизація системи вентиляції і кондиціонування дільниці електроформінгу”

К.т.н.,проф.
Розен В.П.

Лубик
Сергій
Васильович

„Автоматизація та управління кліматичними параметрами приміщень учбового корпусу №22 НТУУ „КПІ””

К.т.н., доц.
Алтухов Є.І.

Облаєва
Євгенія
Вікторівна

„Електромеханічне обладнання  та автоматизація частотно- регульованого електропривода з розробленням лабораторного стенда на базі перетворювача частоти Lenze 8200 3MD”

Асист.
Майданський І.Я.

Остапчук
Ірина
Сергіївна

„Модернізація конвеєрної установки з управляємим електроприводом по системі АВК з допомогою адаптивного фаззі-регулятора”

Асист.
Кузнєцов В.В.

Очеретнюк
Максим
Петрович

„Автоматизація та електромеханічне обладнання підйомної установки з використання енергозберігаючих заходів”

К.т.н., доц.
Закладний О.М.

Власова
Ірина
Олександрівна

„Модернізація насосної установки з розробленням приводу по схемі ПЧ-АД”

Асист.
Майданський І.Я.

Пашкевич
Олена
Анатоліївна

„Електричне обладнання та електропривод механізму підйому мостового крану з розробленням електроприводу по схемі ТП-Д”

Асист.
Майданський І.Я.

Перепічаєнко
Костянтин
Євгенович

„Автоматизація системи освітлення учбового корпусу №22 НТУУ „КПІ””

К.т.н., проф.
Розен В.П.

Поліщук
Роман
Леонідович

„Автоматизована охоронна система з елементами інтелектуального управління для виставкового центру”

К.т.н., доц.
Тишевич Б.Л.

Пошемянська
Ольга
Миколаївна

„Оптимізація системи керування шахтною підйомною установкою з частотно-регульованим асинхронним електроприводом”

К.т.н.,доц.
Данілін О.В.

Снісарук
Віктор
Олексійович

„Електромеханічне обладнання  та автоматизація вентиляторної установки в умовах шахти №71 „Індустрія”

К.т.н.,доц.
Данілін О.В.

Турова
Катерина
Володимирівна

„Розроблення системи вентиляції і кондиціювання торгівельного центру в м. Києві”

К.т.н.,доц.
Чермалих О.В.

Фокіна
Олександра
Миколаївна

„Автоматизація підсистеми регулювання рівня води в компенсаторі тиску 3-го енергоблоку Рівненської АЕС”

К.т.н.,доц.
Данілін О.В.

Христевич
Олександр
Володимирович

„Електромеханічне обладнання та автоматизація управління хлібопекарною піччю на базі програмного контролера ТРМ151”

К.т.н.,доц.
Алтухов Є.І.

Шаповалові
Олена
Анатоліївна

„Електромеханічне обладнання та автоматизація вітрогенераторної установки в житловому комплексі
м. Керч”

К.т.н., проф.
Розен В.П.

Шуляківський
Ярослав
Анатолійович

„Управління шахтною підйомною установкою в умовах АСУ з використанням компенсуючої моделі третього порядку”

К.т.н., доц.
Данілін О.В.

Навчальна група ОА-12

Гладіч
Олеся
Миколаївна

„Автоматизація та електромеханічне устаткування  скіпової підйомної установки з електроприводом за системою ТРТ-АД”

Асист.
Кузнєцов В.В.

Значківський
Олександр
Миколайович

„Модернізація системи вентиляції та кондиціювання торгово-розважального центру в м. Києві”

Асист.
Кузнєцов В.В.

Крижанська
Ніна
Юріївна

„Автоматизація системи теплопостачання Новоград- Волинського машинобудівного технікуму з розробленням адаптивного ПІД регулятора”

К.т.н., доц.
Пермяков В.М.

Крутоус
Іван
Олександрович

„Електромеханічне обладнання та автоматизація цеху по обробці природного каменю ВАТ „Соколовський кар’єр”

Ст. викладач
Прядко С.Л.

Кульбачна
Олена
Володимирівна

Електротехнічне обладнання та захист електродвигунів від аварійних режимів в умовах машинобудівного підприємства”

Асист.
Дубовик В.Г.

Левінчук
Дмитро
Олександрович

„Електромеханічне обладнання та автоматизація конвеєрної установки з керованим електроприводом”

Асист.
Кузнєцов В.В.

Ложечко
Олександр
Володимирович

„Модернізація першого енергоблоку ТЕЦ-5 та впровадження енергоощадних”

К.т.н., доц.
Закладной О.М.

Курко
Олена
Володимирівна

„Автоматизація та електрифікація ліфтової установки фірми OTIS для багатоповерхових споруд”

К.т.н., доц.
Тишевич Б.Л.

Михайленко
Євген
Олексійович

„Автоматизація та електромеханічне обладнання вентиляторної установки за схемою ТП-ВД з розробленням замкнутої системи керування”

Асист.
Кузнєцов В.В.

Міхнов
Костянтин
Ігорович

„Розроблення системи вентиляції і кондиціонування офісної будівлі в м. Києві”

К.т.н., доц.
Чермалих О.В.

Пилипенко
Дмитро
Вікторович

„Електромеханічне обладнання та автоматизація систем вентиляції та опалення науково-виробничого комплексу у м. Києві”

К.т.н., доц.
Закладной О.М.

Посохов
Дмитро
Генадійович

„Електромеханічне обладнання та автоматизація системи пило приготування блоку 300 МВт КТС-1 Вуглегорської ТЕС ВАТ „Центроенгерго” з розробленням регульованого електроприводу кульового млина”

Ст. викладач
Прядко С.Л.

Руденко
Юлія
Петрівна

„Модернізація системи тепло-водопостачання котельної середнього учбового навчального закладу”

Асист.
Кузнєцов В.В.

Терещенко
Людмила
Борисівна

„Електромеханічне обладнання та автоматизація системи вентиляції солодового цеху пивзаводу ЗАТ „Оболонь” у
м. Бершадь”

Ст. викладач
Прядко С.Л.

Філіпович
Катерина
Сергіївна

„Електромеханічне обладнання та автоматизація системи теплопостачання головного корпусу Інституту травматології та ортопедії АМН України”

Ст. викладач
Прядко С.Л.

Хвищук
Олександра
Володимирівна

„Електромеханічне обладнання та автоматизація насосних станцій міського водопостачання”

Ст. викладач
Прядко С.Л.